blankPromocje
12,7X12,7/0,7mm 1X25m SIATKA ZGRZEWANA OCYNKOWANA
12,7X12,7/0,7mm 1X25m SIATKA ZGRZEWANA OCYNKOWANA
269,00 zł 199,00 zł
szt.
DRUT KOLCZASTY OCYNK."SCORPIO" 100mb.
DRUT KOLCZASTY OCYNK."SCORPIO" 100mb.
99,00 zł 79,00 zł
szt.
blankProducenci
blank

Siatka hodowlana-produkty i zastosowanie

Siatka hodowlana-produkty i zastosowanie

Siatka hodowlana to produkt, bez którego nie może obejść się żaden rolnik i hodowca. Pozwala ona bowiem m.in. na wyznaczenie terenu dla ptaków i zwierząt, a także zabezpieczenie przydomowych rabatek przed dzikimi zwierzętami. Z czego jest produkowana oraz gdzie zakupić produkt jak najwyższej jakości? Dowiedz się już teraz.  

Podstawowe rodzaje siatek hodowlanych

Na rynku są dostępne dwa typy siatek, różniących się przede wszystkim ze względu na kształt oczek. Są to siatki zgrzewne we wzorze kwadratowym lub prostokątnym, a także heksagonalne we wzorze sześciokąta. Dla zapewniania jak największej trwałości, są one dodatkowo ocynkowane, co ma na celu ochronę przed korodowaniem w rezultacie oddziaływania środowiska zewnętrznego. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego proponujemy siatki hodowlane włoskich firm Cavatorta oraz Metallurgica Frigerio, wyróżniające się wykonaniem, które jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym warunkom panującym w hodowlach. Są one zdecydowanie solidniejsze niż odpowiedniki produkcji chińskiej, dzięki czemu przy zakupie mamy gwarancję ich trwałości na długie lata, stąd też możemy używać ich wielokrotnie, przy różnych rodzajach prac.  

Zastosowanie siatek hodowlanych

Siatki hodowlane, poza oczywistym zastosowaniem przy hodowli zwierząt, mogą spełniać również szereg innych zadań. Sprawdzą się m.in. w ogrodach warzywnych do odgradzania rabatek oraz grządek warzywnych i ziołowych, a także chronienia ich przed rozrastaniem się na boki i wpływem warunków pogodowych. Zabezpieczają ponadto plony przed dzikimi zwierzętami takimi jak sarny, nornice i zające. Siatki mogą stanowić także ochronę na czas bardziej zaawansowanych prac ogrodowych, takich jak wysiewy traw oraz rozkopywanie nowych rabatek, w trakcie których mogłoby dojść do naruszenia delikatnej struktury roślin.

Zakup wysokiej jakości siatki to gwarancja solidnego zabezpieczenia miejsca hodowli zwierząt, a także przydomowych rabatek. Najczęściej sprzedawane są one w rulonach i możemy zakupić dokładnie tyle produktu, ile potrzebujemy.  

 

blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl