Producenci

Siatki hodowlane służące do hodowli różnego rodzaju zwierząt hodowlanych i ptactwa hodowlanego i ozdobnego można podzielić na dwa podstawowe rodzaje; siatki zgrzewane o oczku kwadratowym lub prostokątnym i siatki hexagonalne o oczku sześciokątnym.

W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości siatki zgrzewane ocynkowane produkcji włoskiej. Siatki zgrzewane ESAFORT prod. CAVATORTA oraz siatki zgrzewane VOLIFORT prod. Metallurcica FRIGERIO charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, zgrzewania i powłoki galwanicznej, a co za tym idzie trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne i panujące w warunkach hodowli. Dzięki swym niezaprzeczalnym walorom siatki zgrzewane ocynkowane CAVATORTA i Metallurgica FRIGERIO cieszą się najwyższym uznaniem wśród profesjonalnych hodowców.

Do budowy wolier hodowlanych dla gołębi i ptactwa ozdobnego proponujemy siatki hexagonalne produkcji włoskiej CAVATORTA – TREFORT. Siatki TREFORT w porównaniu z tanimi odpowiednikami prod. chińskiej dostępnymi na rynku charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i podwójną powłoką galwaniczną. Siatki TREFORT są ocynkowane ogniowo po spleceniu co poza doskonałym zabezpieczeniem przed korozją łączy siatkę w miejscach splotów drutu i umożliwia cięcie siatki w dowolnym miejscu. Ponad to siatki TREFORT o szer. powyżej 1m posiadają wzdłużne druty umożliwiające naciągnięcie co ma szczególne znaczenie przy montażu na dużych powierzchniach.

Poza siatkami hodowlanymi produkcji włoskiej oferujemy również siatki zgrzewane hodowlane oraz siatki hexagonalne na woliery dla gołębi i ptactwa ozdobnego w odmianie budżetowej produkcji chińskiej. Jest to propozycja skierowana do mniej wymagających klientów ale ceniących adekwatny stosunek jakości do ceny produktu. Siatki te są również oferowane z możliwością zakupu „na metry”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl