blankPromocje
12,7X12,7/0,7mm 1X25m SIATKA ZGRZEWANA OCYNKOWANA
12,7X12,7/0,7mm 1X25m SIATKA ZGRZEWANA OCYNKOWANA
269,00 zł 199,00 zł
szt.
blankProducenci
blank

Kiedy warto kupować siatkę na metry?

Kiedy warto kupować siatkę na metry?

Siatki są bardzo uniwersalnym materiałem, który może być wykorzystany w wielu różnych branżach. Na rynku dostępne są produkty przeznaczone do ogrodów czy hodowli. Bardzo popularna jest także siatka ogrodzeniowa. Można wybierać spośród artykułów metalowych, jak i plastikowych – w zależności od wykorzystania. Najczęściej spotykane są większe długości – 100 i 200 metrów w rolce. Producenci i dystrybutorzy coraz częściej oferują jednak możliwość zakupu na metry.

Siatka w rolce czy na metry – co wybrać?

Wybór odpowiedniego produktu, a także ilości zależy przede wszystkim od tego, jakie prace będą wykonywane. W przypadku ogrodzenia z siatek można pozwolić sobie na zakup całej rolki siatki, w której znajduje się kilkadziesiąt lub kilkaset metrów. Wszystko jednak zależy od tego, jak duża działka ma zostać ogrodzona. Jeżeli planowane jest wykonanie tylko częściowego oddzielenia posesji, to taka długość może być zdecydować za duża. Siatka w rolce jest także dobrym wyborem dla osób, które wykonują usługi z jej wykorzystaniem.
W takiej sytuacji nie ma ryzyka, że materiał pozostanie niewykorzystany, ponieważ będzie można użyć go podczas zlecenia u kolejnego klienta. Z kolei materiał sprzedawany na metry będzie idealną opcją dla wszystkich, którzy planują niewielkie prace i potrzebują zaledwie kilku lub kilkunastu metrów. Wówczas zakup całej rolki zdecydowanie się nie opłaca.

Jakie siatki można kupić na metry?

Coraz większa liczba producentów oraz dystrybutorów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, oferując im możliwość zakupu siatki na metry. Tak naprawdę większość materiałów dostępna jest w takiej ofercie. Oznacza to, że można wybierać spośród siatek:

  • zgrzewanych ocynkowanych,
  • plastikowych,
  • służących do wykonania ogrodzenia,
  • niezbędnych do ochrony przeciwko gołębiom,
  • stosowanych jako moskitiery przeciwko muchom i gołębiom.

Siatki na metry to produkty dokładnie tej samej jakości, jak te, które sprzedawane są w rolkach. Większość z nich bez problemu może być wykorzystywana na zewnątrz ze względu na dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także niesprzyjające warunki atmosferyczne. Zdarza się, że cena materiałów sprzedawanych na metry bywa zdecydowanie korzystniejsza niż w przypadku zakupu całej rolki. Zawsze warto zwrócić na to uwagę przed dokonaniem zakupu.

 

blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl